dobrze wiedzieć
Leave a comment

1 pomysł na najlepszy prezent pod choinkę!

To bardzo proste – co lubią najbardziej robić wszyscy, którzy kochają podróże? No właśnie: PODRÓŻOWAĆ! Co zatem będzie najmilej widziane pod choinką? BILET-NIESPODZIANKA! I to jest pomysł nie tylko dla podróżników, ale właściwie dla każdego. Można go dowolnie modyfikować -pomysł oczywiście 🙂 – bilet na samolot, bilet na pociąg, na polski bus, rezerwacja w wypasionym hotelu, w schronisku na Śnieżce czy w hostelu w wieloosobowym pokoju gdzieś na końcu świata. Można pojedynczy bilet lub rezerwację dla dwojga. Można zaraz lub za chwilę. Tak wiele macie opcji, a pomysł jest prosty, a najprostsze rozwiązania są wiadomo jakie – najlepsze! I wcale nie musi kosztować majątku – najtańsze bilety w dwie strony od 1 Pln Polskim Busem czy 38 pln samolotem!

Podpowiem Wam kilka opcji. Jest jeszcze sporo czasu na wybór! Siadajcie do komputerów i do dzieła! Wybór należy tylko do Was!

Samolotem:

  1. Ryanair – tanie bilety przede wszystkim na loty z bagażem podręcznym, który w zupełności wystarczy na kilkudniowy wypad – na samym dole strony w “Zaplanuj podróż” wybierz “Wyszukiwarka taryf” – wejdź tutaj.
  2. Wizzair – tanie bilety z jeszcze mniejszym bagażem podręcznym, a jeśli zapiszecie się do Wizz Discount Club cena biletu będzie jeszcze niższa – szukaj tutaj.
  3. Promocje na podróże dalsze, bliższe, okazje biletowe – zajrzyj na Fly4Free lub na Lotera.

Drogą:

  1. Na Fly4Free znajdziecie okazje na bilety od 1 pln na Polski Bus.
  2. Pełny rozkład, ceny, opcje na przejażdżkę autokarem znajdziecie tutaj.
  3. Sprawdzone Pendolino – polecam! Będziecie na pewno mile zaskoczeni nowym standardem polskich pociągów – wszelakie informacje tutaj. Na pokładzie można zjeść śniadanie lub obiad, a nawet napić się piwa!

Noclegi:

  1. Sami szukacie to zapraszam na Booking – tutaj do wyboru różne rodzaje noclegów – są i motele i apartamenty i hotele. Ceny różne, czytajcie opinie gości hotelowych – sporo można się z nich dowiedzieć!
  2. Serwis z wynajmem mieszkań, apartamentów oraz pokoi w mieszkaniach właśnie dla turystów – spory wybór, ceny różne, czytajcie opinie – Airbnb. Ważne! Zwracajcie uwagę na warunki ewentualnej rezygnacji z rezerwacji – szczegóły są jasno opisane na www.

Podoba się Wam taki pomysł na prezent? A może taki już dostaliście? Piszcie! Zapraszam!