O mnie

Mam mapę. Zdrapkę. Bardzo trafiony prezent urodzinowy. Wisi w moim mieszkaniu, w małej wiosce pod Wrocławiem. Po każdej podróży zdrapuję kolejne państwo, a mapa małymi krokami odkrywa się przede mną. Cieszę się patrząc na nią, że świat jest tak duży. Mam jeszcze sporo miejsc do zobaczenia, a te, które już odkryłam znajdziecie w moim “Travel Menu”. Podróże bliskie i dalekie, każde miejsce związane z innymi aromatami, zapachami, smakami, z ludźmi, pogodą. W domu stos zdjęć, w głowie wspomnienia.

Zapraszam do skosztowania świata.

Agnieszka

Wywiad w Radiu RAM był na pewno interesującym doświadczeniem. Wydawało mi się, że spędziłam w studiu 5 minut, a z nagranego materiału powstała dwugodzinna audycja. Program skupiał się wokół podróży do Azji i zahaczał o Bałkany.

Do posłuchania tutaj: http://www.radioram.pl/articles/view/29342/BALI-BORNEO-SINGAPUR-WYPRAWA-NA-DWIE-PARY 

Dzięki czujności stałego Czytelnika bloga wzmianka o TravelMenu.pl ukazała się na portalu www.Wroclaw.pl. Jest tam kilka słów o mnie, choć do dziś nie skorygowano, że żaden ze mnie informatyk. Jest anegdota o blondynce jak na blondynkę przystało.

Parę zdjęć i oczywiście zaproszenie na bloga: http://www.wroclaw.pl/wroclawskie-blogi-podroznicze-agnieszka-wieja-zaremba